Reference

Spisak objekata za koje je urađen statički proračun u periodu od 1998 – 2003 godine :

Stambene zgrade
  1. Blok 26 – lamela 5 i 6 , P+4+Pk , Inđija
  2. Blok 43 – 2 lamele , P+2+Pk , Inđija
  3. Blok 45 – lamela 1,2 i 3 , P+2+Pk , Inđija
Industrijski i privredni objekti
  1. Industrijska hala – Janković Jova , N. Pazova
  2. Industrijska hala – DOO ”Unimont” , Inđija
  3. Industrijska hala – ” UNA” Zorčić , Nova Pazova
  4. Hala – ” Magacin građe i pločastog materijala” Tepšić M., Nova Pazova
  5. Dogradnja učionice u OŠ ”PINKI” , Stara Pazova
  6. Kotlarnica u ŠOiSO ”Anton Skala” , Stara Pazova
  7. Dogradnja etaže u OŠ ”PINKI” , Stara Pazova
  8. ”Sigo” Magacinski prostor , Krnješevci
  9. Industrijska hala – Mikavica Vidoje , Nova Pazova
  10. Dogradnja sprata i krova u OŠ ”Petar Kočić” , Inđija
  11. ”Sokolski dom” , Adaptacija i rekonstrukcija , Inđija
  12. Industrijska hala – Vuković – Zeković , Vojka
  13. Poslovni objekat I i II , Nova Pazova
  14. Garaže – DVD Novi Banovci
  15. Industrijska hala – Zorčić Mićo , Nova Pazova
  16. ”Farma za odgoj i eksploataciju koza” , Inđija
Individualni stambeni i poslovni objekti
  1. Stijaković Slavko , Beograd
  2. Janić Vlada , Batajnica
  3. Petrović Dušan , Stara Pazova
  4. Moldovanović Vladimir , Stari Banovci
  5. Gašparović Stipan i Branka , Golubinci
  6. Tukelić Slobodan , Stara Pazova
  7. Nikolin Dimitrije , Vojka
  8. Tovarlaža Pero , Nova Pazova
  9. Danko Ivan , Golubinci
  10. Mitrović Branko , Batajnica
  11. Paripović Slavko , Novi Banovci
  12. Štrbac Milan , Golubinci
  13. Milovanović Marjan , Novi Banovci
  14. Manojlović Voja , Stari Banovci
  15. Zorić Gordana , Stara Pazova
  16. Mikić Predrag , Vojka
  17. Kovačević – Šupić , Nova Pazova
  18. Trajković Katarina , Beograd
  19. Simić Radovan , Surduk
  20. Čolić Dušan , Novi Banovci
  21. Lešćan Šimon , Stara Pazova
  22. Beljić Miodrag , Stara Pazova
  23. Preočanin Veljko , Novi Banovci
  24. Marković Miro , Stari Banovci
  25. Ljubinković Živko , Golubinci
  26. Kovač Miodrag , Inđija
  27. Vuković – Zeković , Vojka
  28. Bubić Miroslav , Golubinci
  29. Zukanović Dušanka , Stara Pazova
  30. Stepanović M., Stari Banovci
  31. Kozarski Dušan , Stari Banovci
  32. Kopanja Ilija , Stara Pazova
  33. Grujić Dušan , Nova Pazova
  34. Đukić Predrag , Nova Pazova
  35. Pandurović Zdravko , Stara Pazova
  36. Tešić Zdravko , Novi Slankamen
  37. Cekić Mirjana , Stara Pazova
  38. Živanović Radoslav , Golubinci
  39. Stanišić Gordana , Stara Pazova
  40. Đuričić Rista , Novi Karlovci
  41. Radujko Mirko , Novi Banovci
  42. Zemla Koviljka , Stari Ledinci
  43. Uzelac Milorad , Golubinci
  44. Damjanac Mladen , Inđija
  45. Cekić Miroslav , Stara Pazova
  46. Pećanac Drago , Inđija
  47. Mihajlović Branka , Surduk
  48. Milovanović Dragan , Vojka
  49. Muminović M , Stari Banovci
  50. Ljubinković Goran , Golubinci
  51. Stanković Milorad , Golubinci
  52. Čanji Katarina , Stara Pazova
  53. Mitrić Đorđe , Nova Pazova
  54. Tarlać Zdravko , Vojka
  55. Đurčik Juraj , Stara Pazova
  56. Popović Milorad , Golubinci
  57. Nikolčić Đuja , Nova Pazova
  58. Popović Miroslav , Novi Banovci
  59. Gromilić Aziz , Nova Pazova
  60. Dragutinović Stevo , Stari Banovci
  61. Rajković Lidija , Nova Pazova
  62. Rosić Nikola , Stari Banovci
  63. Nešković Milka , Stari Banovci
  64. Rujević Robert , Stari Banovci
  65. Munđa Gojko , Nova Pazova
  66. Glumac Boris , Novi Banovci
  67. Radović , Nova Pazova
  68. Kovačević Nedeljko , Novi Banovci
  69. Remert Mirko , Nova Pazova
  70. Jovišić Nenad , Stara Pazova
Vršenje nadzora
  1. Blok 26 – lamela 5 i 6 , P+4+Pk , Inđija
  2. Čelični gasovod – Krčedin – Novi Slankamen – Stari Slankamen

Spisak objekata za koje je urađen Glavni projekat u periodu od 2004 – 2014 godine :

Individualni stambeni i poslovni objekti
  1. Stambeni – P+0, Ristić Aleksandar, Novi Karlovci
  2. Pomoćni – P+0, Kujundžić Zdravko, Inđija
  3. Pomoćni – P+0, Stanković Milan, Inđija
  4. Stambeni – P+Pk, Miljanović Stevo, Beška
  5. Stambeno-poslovni – P+Pk, Vukašinović Zlatan, Novi Slankamen
  6. Stambeno-poslovni – Po+P+1, Ikonić Velimir, Novi Karlovci
  7. Poslovni – proširenje i adaptacija, Banić Milorad, Inđija
  8. Stambeni – Po+P+1, Nikolić Miroslav i Svetlana, Inđija
  9. Stambeno-poslovni – P+Pk, Vučurević Milan i Ljilja, Inđija
  10. Stambeno-poslovni – Po+P+Pk, Rakić Milo, Inđija
  11. Stambeno-poslovni – P+Pk, Dabić Voja i Ljubica, Beška
  12. Poslovni – P+0, Topić Nedeljko, Beška
  13. Stambeni – Po+P+Pk, Kalinić Nebojša, Inđija
  14. Poslovni – P+1, Nježić Milan, Inđija
  15. Stambeni – P+Pk, Rajačić Milan, Ljukovo
  16. Poslovni – Po+P+Pk, Pokret Gorana, Inđija
  17. Stambeni – Po+P, Milivojević Željko, Inđija
  18. Stambeni – Po+P, Zdjelar Nada i Dalibor, Inđija
  19. Dogradnja stambeno-poslovnog objekta, Pošmuga Ljubica, Inđija
  20. Stambeni – Po+P, Grba Milan i Nada, Inđija
  21. Stambeni – P+Pk, Popović Milan, Inđija
  22. Poslovni – P+0, Lončar Vera, Beška
  23. Stambeni – Po+P, Kovačević Radosav, Beška
  24. Rekonstrukcija i dogradnja stambenog objekta – P+Pk, Pašić Milka, Inđija
  25. Stambeni – P+Pk, Krmar Mirko, Ljukovo
  26. Dogradnja stambenog objekta sa nadogradnjom potkrovlja, Filipović Franjo, Inđija
  27. Poslovni – pretvaranje dela stambenog objekta u poslovni prostor, Vasilevski Branko, Inđija
  28. Stambeni – P+0, Ćurčin Branislav, Vojka
  29. Pretvaranje dela stambenog objekta u poslovni prostor, DOO “AD KOMERC”, Inđija
  30. Stambeni – P+0, Ristić Aleksandar, Novi Karlovci
  31. Stambeni – P+1, Gogić Mile, Inđija
  32. Poslovni – P+0, Đaniš Dragica, Inđija
  33. Poslovni – P+0, Poljanac Milica i Đokić Milena, Inđija
  34. Kuća za odmor – Po+P+Pk, Perić Radivoj i Vesna, Žabljak
  35. Stambena zgrada – P+1, ulaz I, stan 2, Zirojević Živojin i Čiča Branka, Inđija
  36. Stambeni – P+0, Arsenić Stevan, Grgeteg
  37. Stambeni – Po+P, Mandić Mirela, Inđija
  38. Stambeni – P+1, Popović Nikola, Inđija
  39. Stambeni – P+1, Ognjanović Velibor, Inđija
  40. Stambeni – P+1, Pretvaranje tavanskog prostora u stambeni, Ognjanović Velibor, Inđija
  41. Stambeno-poslovni – P+Pk, Rističević Novka, Inđija
  42. Poslovni – P+0, Todorović Sanja, Inđija
  43. Stambeno – Po+P+Pk, Poslovni – P+0, Lončar Snežana i Kurjega Đuro, Inđija
  44. Rekonstrukcija stambenog objekta – P+0, Lekić Nebojša, Inđija
  45. Ukrajinska crkva – sanacija postojećeg zvonika, Ukrajinska parohija, Inđija
  46. Stambeni – P+1 – Dogradnja stambenog objekta sa nadogradnjom sprata, Marčetić Dušan, Inđija
  47. Poslovni – P+Pk, DOO “ZAM” , Inđija
  48. Stambeni – Po+P+Pk, Dogradnja potkrovlja, Zdjelar Nada i Dalibor, Inđija
  49. Dogradnja prizemnog dela stambenog objekta, Kotrljanović Olivera i Miro, Inđija
  50. Poslovni – Po+P, Pretvaranje dela stambenog objekta u poslovni prostor, Savić Milutin i Gordana, Inđija
  51. Stambeni – P+Pk, Golubović Gordana, Beška
  52. Stambeni – P+1, Pretvaranje dela stambenog objekta u poslovni prostor, Rodić Mara, Inđija
  53. Stambeni – Po+P+Pk, Jezerkić Ivan, Beška
  54. Pretvaranje dela stambeog objekta u poslovni prostor, Vojnović Živko, Inđija
  55. Porodično-stambeno-poslovni – Po+P+1+Pk, Šarac Koviljka i Dragan, Inđija
  56. Dogradnja ekonomskog objekta, Vasilije Radović, Novi Karlovci
  57. Gasna instalacija, JP “IN GAS” , Inđija
  58. Stambeno-poslovni – Po+P+2+Pk+vPK, Doveden Vera, Inđija
  59. Stambeni – P+1, Jović Miodrag i Natalija, Inđija
  60. Stambeni – P+0, Čanadi Igor i Danijela, Inđija
  61. Poslovni – Rekonstrukcija poslovnog prostora i pretvaranje u lokale, AD “UKUS” , Inđija
  62. Adaptacija – za predškolsku ustanovu, Opštinska uprava, Krčedin
  63. Adaptacija postojećeg prostora, OŠ “Dr. Đorđe Natošević” , Novi Slankamen
  64. Stambeni – P+0, Vojnović Branislava, Inđija
  65. Stambeni – Po+P+Pk, Ćojanović Branko, Inđija
  66. Stambeni – P+0, Radivojević Momčilo i Kosa, Inđija
  67. Stambeni – P+Pk, Grbić Rajko, Inđija
  68. Sportska hala – Vp, P+1, Su+P+1, Đokić Matilda, Novi Sad
  69. Poslovni – P+Pk, AD “GRADITELJ” , Inđija
  70. Stambeno-poslovni – Po+P+3+Pk, AD “GRADITELJ” , Inđija
  71. Stambeni – P+1, Mijatović Drago, Inđija
  72. Dom Kulture – adaptacija, Direkcija za izgradnju opštine Inđija, Novi Karlovci
  73. Stambeno-poslovni – P+1, Pop Jaroslav i Vesna, Stara Pazova
  74. Stambeni – P+Pk, Mirković Jovo, Slankamenački Vinogradi
  75. Stambeni – P+0, Matijević Goran i Aleksandra, Inđija
  76. Stambeni – P+1, Dobrić Ljuban, Inđija
  77. Adaptacija za predškolsku ustanovu, OŠ “Branko Radičević” , Maradik
  78. Poslovni – P+0, Komazec Svetozar i Svetlana, Inđija
  79. Stambeni – Po+P – Rekonstrukcija porodičnog stambenog objekta, Milivojević Miloš, Inđija
  80. Stambeni – Po+P+Pk, Dmitrović Mirko i Zoran, Inđija
  81. Stambeni – Po+P+Pk, Gogić Goran, Inđija
  82. Stambeni – Po+P+Pk, Gogić Slobodan, Inđija
  83. Poslovni – P+0 – Vagarska kućica, Opačić Sava, Novi Karlovci
  84. Sanacija – Projekat konstrukcije, AD “TEMPO COMPANY” , Novi Beograd
  85. Dogradnja porodičnog stambeno-poslovnog objekta – Po+P, Precep Vladimir, Inđija
  86. Stambeni – P+0, Milenković Milan, Inđija
  87. Stambeni – P+1, Nićin Biljana, Beška
  88. Stambeno-poslovni – Po+P+3+Pk, Projekat ViK, AD “GRADITELJ” , Inđija
  89. Stambeni – Po+P+Pk, Šinik Radivoj, Beška
  90. Stambeni – Po+P – Kuća za odmor, Imširagić Đorđe, Beška
  91. Pomoćni – Po+P, Milošević Miloš i Zoran, Inđija
  92. Stambeno-poslovni – P+1, Pantelić Dragica, Inđija
  93. Višeporodični Stambeno-poslovni –  Po+P+4, Šarac Dragan, Inđija
  94. Stambeni – Po+P+Pk, Golub Mirko i Milenka, Sremski Karlovci
  95. Stambeno-poslovni – P+1, DOO “ZAM” , Inđija
  96. Stambeni – Po+P, Grba Nada, Inđija
  97. Stambeni – Po+P+Pk, Ivanišević Petar, Inđija
  98. Stambeni – P+Pk, Savić Ljubiša, Inđija
  99. Poslovni – Hala, Radionica – Su+P, “NS COPEX” Novi Sad, Krušedol
  100. Stambeni – P+Pk, Trkulja Ljubomir, Inđija
  101. Stambeni – Po+P+1 – objekat 1, Milošević Radiša, Čortanovci
  102. Stambeni – Po+P+1 – objekat 2, Milošević Radiša, Čortanovci
  103. Hidrantska mreža – izgradnja magacinskog prostora, DOO “PAPIRLEND” , Inđija
  104. Stambeni – P+Pk, Agić Danijel i Vesna, Inđija
  105. Stambeni – P+1, Vorkapić Siniša i Ljiljana, Inđija
  106. Stambeni – P+Pk, Đoković Predrag i Ljiljana, Inđija
  107. Stambeno-poslovni – P+Pk, Boboš Milka, Inđija
  108. Stambeno-poslovni – P+0, Boboš Milka, Inđija
  109. Spoljno uređenje oko Doma Kulture, Mesna zajednica Krčedin, Krčedin
  110. Stambeni – Po+Su+P+1+Pk – Dogradnja terase u prizemlju lamele B, Momčilović Željka, Inđija
  111. Poslovni – P+0 – Rekonstrukcija stambenog i pretvaranje u poslovni prostor, Sofilj Nenad, Inđija
  112. Stambeno-poslovni – P+1, Rekonstrukcija i adaptacija stambenog dela, Maćešić Mile i Mira, Inđija
  113. Stambeno-poslovni – Po+P+1, Đurić Dragomir, Inđija
  114. Stambeni – P+0 – Rekonstrukcija i dogradnja, Svilar Marica i Markov Miroslav, Inđija
  115. Pomoćni – P+0 – objekat 1, Tomašević Bojana, Novi Slankamen
  116. Stambeni – Po+P+1 – objekat 2, Tomašević Bojana, Novi Slankamen
  117. Stambeno-poslovni – P+0, Milovanović Cvetan, Novi Slankamen
  118. Stambeni – P+0, Lovrić Gordana, Inđija
  119. Stambeni – Po+P – Kuća za odmor, Dikić Jovan, Beška
  120. Stambeni – Po+P, Rekonstrukcija i dogradnja, Radulović Dušan i Jaroslava, Inđija
  121. Stambeni – Su+P – Kuća za odmor, Živić Jovan i Predrag, Stari Slankamen
  122. Stambeni – Su+P+Pk, Ružičić Zdravko i Nela, Krčedin
  123. Stambeni – P+0, Rekonstrukcija i dogradnja, Rudić Saša, Novi Karlovci
  124. Stambeno – poslovni – Po+P, Pešut Zoran, Novi Slankamen
  125. Stambeni – P+0, Kečić Nedeljko, Krčedin
  126. Pomoćni – P+0, Kečić Nedeljko, Krčedin
  127. Stambeni – P+0 – Kuća za odmor, Milutinović Milić, Stari Slankamen
  128. Zidana trfostanica 20(10)/0.4 kV, “ANGLER” D.O.O, Hrtkovci
  129. Proizvodna hala – P+1, P+0, Hala za proizvodnju peleta, “ANGLER” D.O.O, Hrtkovci
  130. Pumpa za TNG, Gas Teh, Torak
  131. Stambeni – Po+P+Pk, Dinov – Žugaj Biljana, Inđija
  132. Stambeni – P+0 – Dogradnja porodičnog stambenog objekta, Kostić Radoslav, Đurđevo
  133. Stambeni – Po+P+Pk i Poslovni – P+Pk, Ćirić Siniša, Novi Karlovci
  134. Stambeni – P+0, Kukić Dušan i Ljiljana, Inđija
  135. Stambeno-poslovni – P+2, Adaptacija i pretvaranje dela stambenog u poslovni, Pašić Milan, Inđija
  136. Stambeni – P+0, Rakas Vlado, Ljukovo
  137. Stambeni – P+Pk, Knežević Milena, Inđija
  138. Stambeno-poslovni – P+1+Pk, DOO “ZAM” , Inđija
  139. Stambeni – Su+P, Bogovac Ilija i Dragana, Inđija
  140. Stambeni – P+1, Bogovac Ilija i Dragana, Inđija
  141. Proizvodna hala – P+1, P+0, SZR “Dunav-Plast”, Inđija
  142. Stambeni – Po+P+1+Pk, Kvržić Vida, Inđija
  143. Stambeni – P+0, Ranisavljević Obrad, Sremski Mihaljevci
  144. Stambeni – P+0, Gvojić Goran, Inđija
  145. Magacin II – P+0, “PAPIRLEND” DOO, Inđija
  146. Stambeni – P+Pk, Bokun Nikola, Inđija
  147. Stambeni – Po+P+Pk, Vukelić Mara, Inđija
  148. Stambeni – Po+P+Pk, Škrbić Stevan, Inđija
  149. Stambeni – P+0 – Kuća za odmor, Janković Zvezdana, Stari Slankamen
  150. Poslovni – P+3, Sanacija i dogradnja krova, Udruženje zanatlija, Inđija
  151. Stambeno-poslovni – P+1, Stojanović Ivica, Beška
  152. Stambeni – Su+P – Kuća za odmor, Jovanović Valerija, Čortanovci